Ünlü Şarkıcı Emre Aydın’dan Ethereum (ETH) Fiyatı Yorumu!

0
5435

13 Ağustos 2020 tarihinde güçlü bir atak yaparak 400 doların üzerinde konumlanmayı başaran Ethereum, son 24 saat içerisinde yüzde 10 oranında artış kaydederek yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Bilindiği üzere Ethereum için en kritik seviyelerden biri 400 dolardı. Analistlere göre bir sonraki ana hedef 450 dolar. Bahsi geçen direnç yukarı yönde kırılacak olursa uzun vadeli yükseliş trendi başlayabilir.

Lider kripto varlık Bitcoin ise 11.500 doların üzerinde toparlanmaya başladı. Kısa bir süre 11.800 doların üzerine çıkan Bitcoin 11.750 dolara geriledi. Analistlere göre Bitcoin 12.000 doların üzerinde güçlü bir yukarı yönlü hareketi hedefliyor.

Bizler bu yazıyı kaleme alırken 11.735 dolardan işlem gören Bitcoin ve 428 dolardan işlem gören Ethereum için yükseliş hareketinin devam edeceği düşünülüyor. Kripto para piyasasının ünlü isimlerinden biri olan Aayush Jindal’a göre Ethereum büyük altcoin’lerden çok daha iyi bir performans gösteriyor. İlk olarak 400 doları daha sonra ise 420 doları geride bırakan Ethereum için yükselişin devam edeceğini belirten Jindal’a göre, ETH’nin bir sonraki hedefi 440 dolar.

Bunun yanı sıra ünlü şarkıcı Emre Aydın‘dan ETH yorumu geldi. Aydın’ın kripto para piyasasına olan ilgisi paylaşımlarından anlaşılıyor. Ether reyiz diyecek miyiz ifadeleri ile sosyal medyanın gündemine oturan ünlü şarkıcı Emre Aydın, kripto paralara olan ilgisini bir kez daha göstermiş oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here